Oferujemy wysokiej jakości dystrybutory do wody, a także inne urządzenia dozujące wodę Kryształ. W zależności od potrzeb klientów i ich zapotrzebowania na wodę do firmy, możemy dobrać dystrybutor spełniający indywidualne oczekiwania, dostosowany do wymagań biura czy prywatnego mieszkania. Spożywaj wodę Kryształ w jeszcze przyjemniejszy i wygodniejszy sposób!

Zapewniamy, że wszystkie oferowane przez nas dystrybutory wody i urządzenia są łatwe w obsłudze, niezawodne, estetyczne oraz bezpieczne dla użytkownika. To najlepszy i najprostszy sposób na to, aby cieszyć darem natury jakim jest woda Kryształ. Gwarantujemy, że zadbamy o to, aby urządzenia zawsze były sprawne i zajmiemy się wszystkimi obowiązkami związanymi z ich eksploatacją. W trosce o Twoje zdrowie przeprowadzamy regularną sanityzację dystrybutorów wody.

Dystrybutory

Obecnie dystrybutory do wody są podstawą wyposażenia kuchni we wszystkich biurach i firmach. Ich popularność wynika z tego, że umożliwiają szybkie i wygodne czerpanie zarówno zimnej jak i gorącej wody. Nasza woda Kryształ idealnie nadaje się do bezpośredniego spożycia, jak i do zaparzenia z niej smacznej herbaty czy aromatycznej kawy.

Proponujemy kilka rodzajów dystrybutorów wody. Zamieściliśmy ich dokładny opis, aby w ten sposób ułatwić wybór urządzenia najbardziej odpowiedniego do Twojego domu, firmy lub biura.

szary

misa

Misa ceramiczna

Misa ceramiczna jest jednym urządzeń do dystrybucji wody, które charakteryzuje się niedużym rozmiarem i estetycznym wyglądem. Posiada funkcjonalny kranik, który pozwala na wygodne i higieniczne czerpanie wody Kryształ w temperaturze pokojowej. To idealne rozwiązanie dla małych biur lub też doskonały element wyposażenia pokoi w większych firmach.

Dodatkowo misa wyposażana jest praktyczny stojak, który pozwalana na ustawienie dozownika w dowolnym miejscu, niezależnie od umeblowania pomieszczenia.

pompka

Pompka ręczna

Świetnym rozwiązaniem, które jest źródłem wody dla firm i biur jest zakup pompek ręcznych. Cechuje je duża funkcjonalność i łatwość korzystania. Dodatkowo specjalna budowa pompki pozwala zabezpieczyć wodę z dystrybutora przed zanieczyszczeniem. Dzięki temu to bardzo wygodny i praktyczny sposób na czerpanie wody Kryształ w temperaturze pokojowej.

stojaki

Stojak

Często w parze z zakupem dystrybutora do wody do firmy lub biura idzie konieczność kupna stojaka na butelki z wodą. Stojak zapewnia praktyczne i wygodne przechowywanie butli z wodą Kryształ, przy optymalnym zagospodarowaniu przestrzeni.

Stojaki, które mamy w sprzedaży przeznaczone są do magazynowania 3, 4 lub 6 butli.